Menu
Your Cart

Hakımızda

HAKKIMIZDA

IQOS HEETS Elektronik sigara yıllardan beri adı geçen ve aynı zamanda da binlerce kişinin kullanarak sigarayı bıraktığı bir ürün haline geldi. Bir grup insan öncelikle bu yöntemi deneyerek gerçek sigara içmeyi bırakıp daha sağlıklı bir yaşama kavuştular. Bu grubun haberi çıkınca da birçok kişi gerçek tütün  içeren sigarayı bırakarak IQOS sigara içmeye devam etmeye başladı. Durum böyle olunca da biz gibi birçok sitede ıqos elektronik sigara satışları başladı. Ancak biz diğer sitelere nazaran daha cazip fiyatları sizlere sunarak daha sağlıklı ıqos elektronik sigara çeşitlerini sunmaktayız. Böylece sizin daha kolay normal sigara bırakmanıza destek olmaktayız. Her zaman yanınızda olan sitemiz online platform değil de mahallenizin bir satış mağazası gibi her sonunuza çare bulmaktadır...
Hızlı gelişen teknolojiye uyum sağlayan sitemizde her zaman yeni ıqos heets elektronik sigara çeşitlerini görebilirsiniz. Üstelik sizlere sadece elektronik sigara değil; çeşitli ve birbirinden farklı sigara likitlerini de sunarak ekonomik çözüm önerilerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmanıza yardımcı oluyoruz. Bizlere ulaşmak için mail adreslerimizi ya da müşteri hizmetleri konumunda olan telefon numaralarımızı kullanabilirsiniz. Sigara alım öncesinde, sırasında ya da sonrasında anında cevap veren destek ekibimiz size beklediğiniz hizmetten daha fazlasını sunmak için aramanızı beklemektedir. Birkaç dakika bile anca süren alışveriş sonrasında tütünden zarar görmekten kurtulmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Artık siz de dumansız hava sahası içerisinde olacaksınız.
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.