Menu
Your Cart

CAPTAİN BLACK PURO

CAPTAİN BLACK PURO
New

CAPTAİN BLACK PURO

E-sigara, sigara içenler için sigarayı bırakma aşamasında en etkili sigara bırakma yöntemlerinden biri olmuştur. E-sigara ile sigarayı bırakıp nikotin bağımlılığınızın CAPTAİN BLACK PURO Sipariş üstesinden gelmek istiyorsanız, o zaman buharın gücüne inanmalısınız.


Sigaranın binlerce bilinen zararından kaçınmak çok CAPTAİN BLACK PURO Satın Al zordur. Sigarayı bırakmak için yapılan elektronik sigaralar, her ileri teknoloji ve tasarım ile kullanıcılara sunulmaktadır.


E-sigara kullanıcılarının dikkat etmesi gereken tüm ipuçlarını derledik. Elektronik sigarayı 10 maddede daha dikkatli kullanabilirsiniz.


E-sigara kullanırken nelere dikkat etmelisiniz?

Vaping min


Bir süredir e-sigara kullanıyorsanız veya yeni başlıyorsanız, bilmeniz gerekenleri bilmek size daha sağlıklı bir içecek sağlayacaktır. Steam'in Size Faydalı Olması İçin Bakılması Gerekenler;


E-sigara alışverişi yaparken, ileride sorunlarla CAPTAİN BLACK PURO Satış karşılaşırsanız bir alıcı bulmak için saygın web sitelerinden alışveriş yapmak çok önemlidir.

Daha ucuz fiyatlarla sahte cihazlar, sıvılar veya yedek parçalar kullanmayın veya bunları herhangi biri tarafından kullanmayın. Uzun süre ciddi mali ve sağlık sorunlarına neden olabilir.

Haricen 18650 pil kullanan cihazlarda bu piller sık ​​sık kontrol edilmeli ve hasarlı piller yenileri ile değiştirilmelidir.

Mekanik moddaki elektronik sigaralar, belirli bir deneyimi kazanmış kullanıcıların tercih etmesi gereken cihazlardır.

Elektronik sigara kullanırken likit seçiminde dikkatli olunmalıdır. Kalitesiz sıvıların kullanılması zehirlenme gibi ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Son kullanma tarihlerini not edin.

Piyasada satılan kendi Evyap sıvılarınız dışında asla kullanmayın. Yaptığınız sıvıların içeriğini biliyorsunuz ancak dışarıda ne kullanıldığı hakkında hiçbir bilginiz yok.

Dahili atomizer ve bobin bobinlerinde nikel teller kullanmayın.

Buhar gösterisi ve akciğer iyileşmesi için yüksek sıcaklık seviyelerine ulaşmak aldehit salgılanmasına yol açar. Önerilen voltajlar 3.6-3.7'dir.

E-sigara makinesini akciğer ve kalp sorunları olan kişilerin, çocukların ve hamile kadınların yanında kullanmayın. Bu grupların daha temiz havaya ihtiyacı var.

Hiç sigara içmemiş kişileri e-sigara kullanmaya teşvik etmeyin. Normal sigaradan% 95 daha zararsız olmaları, tamamen zararsız oldukları anlamına gelmez.

Sigarayı bırakma dönemlerinde tercih edilen sigaraya en iyi alternatif olan e-sigarayı kullanırken yukarıdaki öneriler dikkate alınmalı ve buna göre yeni bir başlangıç ​​yapılmalı veya bir sonraki işleme bu yolda devam edilmelidir. Elektronik sigara bırakma modellerinin en iyi modelleri sitemizde bulunabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: CAPTAİN BLACK PURO , ,
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.