Menu
Your Cart

captain black silver

captain black silver

captain black silver

E-sigara kullanmaya yeni başlayan arkadaşlarımıza captain black silver Sigara Satın Al korkutucu gelebilir. RTA, RDTA, RDA ve RBA kısaltmaları, hangi tür tankların paketleme için uygun olduğunu öğrenirken kafa karıştırıcı olabilir. Ancak bu kısaltmalara aldanmadan profesyonel e-sigara kullanımına yakınlaşmak istiyorsanız, bunu mümkün olan en anlaşılır dille kendinize anlatmaya çalışacaksınız. Sararmaya uygun tank tiplerini rehber olarak düşünebilirsiniz.


Sıvı sarıma uygun tank gibi detayları yaparak elektronik sigara alanında gerçek bir keyif alabilirsiniz. Dünyanın birçok yerinde sayısı hızla artan e-sigaralar, pamuk iplikleri ve kurdeleler ile kadınların bile captain black silver Sigara Satış buhardan ve damaktan damak tadı düzenlemek için kullanabileceği bir hobiye dönüşüyor. Harika bir deneyim için her tankı, açıklamalarını, artılarını ve eksilerini kolayca öğrenebilirsiniz.


RBA nedir

RBA özellikli atomizörlere erişmek için burayı tıklayın. »


RBA, yeniden kurulabilir atomizer anlamına gelen yeniden kurulabilir atomizer anlamına gelir. Bu nedenle, geri sarılabilen tüm tanklar aslında RBA'lardır.


RBA'nın özelliği entegre bir atomizer olmamasıdır. Bu, bobini ve pamuğu kendiniz birleştirdiğiniz anlamına gelir. Çok çeşitli malzemelerden yapılan makaralar, Kanthal ipliklerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Geekvape-eagle-25-tank-min


Tank olmadan yeniden takılan captain black silver Sigara Sipariş atomizörler RBA sınıfındadır.


RBA işlevleri


Bobini bir RBA olarak ayarlamak, temel olarak bir devreyi kendi üretiminiz olan bir dirençle birleştirmek anlamına gelir. Bu durumda güç düğmesine bastığınızda elektronik bobine ulaşacak ve ısınmaya başlayacaktır. Bundan sonra sıvı buhara dönüşür ve mükemmel bir içecek olur.


RBA'larda, etkinliğin gerçekleştiği ana alan, köprünün yanındaki kurulum alanıdır. Örneğin, bir RBA'nın güverte altında bir tanka ihtiyacı var, diğerinin güverte içinde bir tanka ihtiyacı var.


RBA'ların avantajları ve dezavantajları

RBA'ların faydalarını ve özelliklerini öğrendiğinizde yüksek kaliteli bir elektronik sigara kullanımını deneyimleyeceksiniz. Tüm bu avantajlar ve dezavantajlar, kurulabilir herhangi bir atomizer için geçerlidir.


Profesyoneller


Hazır makaralardan çok daha ucuz

Çok daha iyi bir tada sahipsin

Daha konsantre buhar çıkışı

Bobini uzun süre kullanın

Karşı


Bitmiş paralar kadar kullanımı kolay değil.

Emin olabileceğiniz gibi, devrelerin nasıl çalıştığı gibi birçok bilgiye sahip olmalısınız.

Kullanım için mod gereklidir

BKA nedir?

Bir tür RBA olmasına rağmen, tankların hiçbiri yeniden kurulamaz. Yeniden oluşturulabilir damla atomizer, yeniden oluşturulabilir damla atomizör anlamına gelir. BKAlar yalnızca güverte alanlarına sahiptir. Bunun için bir tank yoktur, buhar yanmadan önce pamuğun üzerine sıvı damlar. Sıvı hazır olduğunda buhar beklemeli ve pamuğu tekrar ıslatmalıdır.


RDA, RBA varyantının en basit şeklidir. Bunun nedeni, tek yapmanız gereken kullanmak için bobine ve pamuğa koymaktır. Güvertenin bu alanı sadece ağızlıktan ve hava akışını düzenlemek için mekanizmanın üst kısmından oluşur.


Yılan-eski-rta-atomizer-tank-min


Kurulum alanı, yani güverte, bir veya daha fazla negatif kutuptan oluşur. Sarıcı hazırlanır ve çubuklara bağlanır. Yakın bir incelemeden sonra, pamuk yerleştirilir ve RDA artık kullanıma hazırdır.


BKA'nın avantajları ve dezavantajları

RDA'nın kullanımı kolay olsa da, neredeyse aynı artıları ve eksileri vardır. Bu avantaj ve dezavantajlara göre seçim yaparsanız elektronik sigarayı en rahat şekilde kullanabilirsiniz.


Profesyoneller


Likit direkt olarak pamuğa ilave edildiği için çok derin aromatik tada sahip üstün bir buhar elde edilir.

RDA kullanırken, e-likit değiştirmek için tankı boşaltmadan pamuğu değiştirebilirsiniz.

Basit bir donanım olduğu için makul bir fiyata bulabilirsiniz.

Mükemmel hava akış özelliklerine sahiptir

Karşı


Sıvının düzenli olarak boşaltılması uzun zaman alıyor

Bir kenara koymadan önce tüm sıvıyı kullanmanız gerekecektir. Aksi takdirde dökülme sorunu ortaya çıkar.

Makul fiyatı nedeniyle uzun vadeli kullanıcılar için iyi bir seçenektir. Öte yandan, sıvının sürekli damlaması ihtiyacı da dezavantajlardan biridir.


ÇAE nedir?

RTA'nın kısaltması, yeniden oluşturulabilir tank atomizerinin baş harflerinin kısaltmasıdır. BKA'lara çok benzerler. Aradaki fark, köprüyü çevreleyen bir rezervuar olmasıdır. Bir daire ile çevrilidir ve makarayı ve pamuğu ıslatmak için açık alanlar vardır. Sigara tankları gibi çalışır ve

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: captain black silver , ,
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.