Menu
Your Cart

Djarum

Model: djarum black
djarum blackSigara bırakma yöntemleri ile sigara bağımlılığının sonlandırılması isteğe bağlı olarak yapılabilir. Ülkemizde son yıllarda başlatılan sigara bırakma kampanyaları yoğunlaşsa djarum black karanfil Puro Satın Al da sigara olarak bilinen bu sihir bile zehirli dumandan kurtulma mücadele..
330,00TL
Vergiler Hariç:330,00TL
Model: djarum cherry
djarum cherrySigaranın neden olduğu hastalıkların djarum cherry Kiraz Aromalı Puro Satın Al bir listesini yapmak istersek sayfalar karşımıza çıkacaktır. Geçen yüzyılın en büyük sorunlarından biri olan sigara bağımlılığı konusunda hükümet projeleri de çoğu zaman yetersiz kalıyor. Ne yazık ki, si..
330,00TL
Vergiler Hariç:330,00TL
Model: djarum menthol
djarum mentholSigarayı bırakmanın faydaları ciddi djarum menthol Satın Al sağlık yararları sağlar. Binlerce ölümcül zehir içeren ve sağlığa çok zararlı olan bir zehirdir. Sigarayı bırakmanın faydaları fiziksel zararı en aza indirmede çok yardımcıdır. Sigarayı bırakarak kaybedilen sağlık geri ka..
330,00TL
Vergiler Hariç:330,00TL
Model: djarum vanilya
djarum vanilyaBağımlılar arasında sigarayı bırakma süreci en çok merak edilenidir. Sigarayı bırakamama kişisel veya psikolojik bir sorun değil, nikotin bağımlılığının neden djarum vanilla vanilya Satış olduğu bir sorundur. Pek çok insan nikotin yoksunluğu nedeniyle sigarayı bırakmaktan kaçınır...
330,00TL
Vergiler Hariç:330,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.