Menu
Your Cart

Kent

Model: kent mix
kent mix fresh sigara limon mentol sigaraSigaralar, çoğu kansere neden olan kent mix fresh sigara limon mentol sigara Satın Al toksinler içeren atık maddeler ve kimyasallar olan yaklaşık 4.000 kirletici içerir. Ayrıca içerdiği zehire rağmen kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı bilinmektedi..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Model: kent mix aroma sigara
kent mix aroma sigara mentol bogurtlenElektronik sigara içmeye yeni başlayanlar kent mix aroma sigara mentol bogurtlen Satın Al için yurt dışından elektronik sigara getirmek merak konusu. Yurt dışından yanınızda e-sigara getirmeniz riskler taşır ve gelecek ürün çeşidi ile ilgili sorun yaşarsını..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Model: kent nano click
kent nano click bogurtlen sigaraSıvı Nasıl Yapılır E-sigaradaki sıvılar çeşitli tat ve tatlarda satılırken evde e-sigara kullananlar için sıvılar oldukça yüksektir. Büyük bir hobi haline gelen Evyap likit üretiminin kent nano click bogurtlen sigara Satın Al temel malzemeleri ile sadece eko..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Model: kent switch
kent switchSıvı nasıl üretilir? Bu sadece Evyap sıvıları için değil, bitmiş sıvılar için de çok önemlidir. Örneğin, her zaman kullandığınız bir sıvının tadı bu sefer farklıysa, biraz hazırlandıktan kent switch Satın Al sonra eski tadı elde edebilirsiniz. Muhtemelen elindeki sıvıyı demlemiyorsun..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Model: kent slim slender
kent switch mentol slim slender sigaraVG PG'nin e-sigara likitlerinin hammaddesi kent switch mentol slim slender sigara Satın Al olduğunu söyleyebiliriz. Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için en çok merak edilen konulardan biri olan likit maddelerdir. E-likit üretiminde kullanılan bu iki ön..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Model: kent zing fresh
kent zing fresh sigara limon böğürtlenArtık e-likit tarifleri ile Evyap likitlerini kent zing fresh sigara limon böğürtlen Satın Al evinizde yaparak dilediğiniz lezzetleri elde edebilirsiniz. E-sigara kullanıcıları için bir hobi haline gelen e-likit üretimi ile daha ucuza yapabilirsiniz. Evyap ..
300,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.