Menu
Your Cart

kent mix

kent mix
New

kent mix fresh sigara limon mentol sigara

Sigaralar, çoğu kansere neden olan kent mix fresh sigara limon mentol sigara Satın Al toksinler içeren atık maddeler ve kimyasallar olan yaklaşık 4.000 kirletici içerir. Ayrıca içerdiği zehire rağmen kullanıcı sayısının her geçen gün arttığı bilinmektedir. İçerisindeki nikotin, çok bağımlılık yapan sigarayı bırakmayı zorlaştırıyor.


Sigaradaki zararlı maddeler nelerdir?

Sigaradaki kirleticiler


Sigaradaki en tehlikeli zehirli maddeleri sizlere kısaca anlatacağız. 1998 yılında sigara üreticileri sigaradaki zehirli maddeleri açıklamak ve yazmak zorunda kaldı. Sigaradaki En Tehlikeli 10 Zehirli Madde;


Arsenik: Tütün yetiştiriciliğinde zirai zehir olarak kullanılan bu madde, fareleri öldürmek için kullanılır.


Amonyak: Nikotin emilimini artırmak için kent mix fresh sigara limon mentol sigara Sipariş kullanılan bir maddedir. Sıvı gübrelerin temel maddesidir.


Aseton: Oje ve tuvalet temizliğinde kullanılan bir maddedir.


Kadmiyum: Asitli topraktan çıkarılan bileşenlerin toplandığı sigara filtresindeki cep telefonu pillerini şarj etmek için kullanılan malzemedir.


Bütan: Çakmak gazı olarak bilinen sigarayı yakan madde


Formaldehit: Cesetleri cilalamak için kullanılan kimyasaldır.


Propilen Glikol: Beynin nikotini hızlı bir şekilde salmasını sağlayan ve sigaranın bırakılmasını engelleyen maddedir.


Terebentin: Ahşap boyayı soymak için kullanılan bu madde özellikle mentollü sigaralarda kullanılmaktadır.


 Kurşun ve nikel: Kurşun ve nikel metalik elementlerdir.


Benzin: Zirai ilaçlarda ve benzinde bulunan maddedir.


Sigaradaki tüm toksik maddelere rağmen sigarayı bırakmak oldukça zor bir süreçtir. Çoğu insanı başarısızlığa uğratan bu süreci aşmanın en kolay yolu e-sigaradır. Dünyada sigarayı bırakmaya kent mix fresh sigara limon mentol sigara Satış en iyi alternatif olan e-sigaralar ile sigara bırakma sürecinden kolaylıkla geçmek için e-sigaralar talep görmektedir. Sigaradaki diğer zararlı maddeler;


Karbonmonoksit

siyanür

DDT

naftalin

Metanol

Polonyum kanserojen radyoaktif bir maddedir

Ayrıca sayamadığımız 4.000 çeşit zehir ile sigarayı kullanmaya devam ederek sigarayı bırakmanın zorluklarını aşmak mümkündür. E-sigaranın sağlığa faydalı olduğunu söylemek yanlış olurken sigara gibi binlerce toksik madde içermiyor. Sigaranın içindeki zehirli maddeler her geçen gün genel sağlığa daha fazla zarar verir ve geri dönüşü olmayan sorunlara yol açar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: kent mix , ,
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.