Menu
Your Cart

kent mix aroma sigara

kent mix aroma sigara
New

kent mix aroma sigara mentol bogurtlen

Elektronik sigara içmeye yeni başlayanlar kent mix aroma sigara mentol bogurtlen Satın Al için yurt dışından elektronik sigara getirmek merak konusu. Yurt dışından yanınızda e-sigara getirmeniz riskler taşır ve gelecek ürün çeşidi ile ilgili sorun yaşarsınız.


Yurt dışından yanınızda e-sigaralar getirmek ve riskleri

Yurt dışından elektronik sigara satın alan çok sayıda sigara içicisi var. Yurt dışından elektronik sigara satın almanın avantaj ve dezavantajlarını sizler için inceledik. Yurt dışından e-sigara satın almak, yeni başlayanlar veya yeni bir cihaz satın almak isteyenler için çok büyük riskler taşır. Bu sitelerdeki binlerce tedarikçinin kent mix aroma sigara mentol bogurtlen Sipariş aynı ürünleri farklı fiyatlarla satması, kafanızdaki soru işaretlerini ikiye katlıyor. Yurt dışından e-sigara aldığınızda sadece daha ucuz bir cihaz satın alıyorsunuz ve daha ucuz olan e-sigara bir klon ürün haline geliyor. Diğer bir deyişle, klon ürün piyasada sahte bir sahte üründür. Bu cihazları yurt dışından yapmanın maliyeti göz önüne alındığında, bir başka soru da bu fiyatların neden bu kadar ucuz olduğu.


Sahtecilik riski

Yurt dışından e-sigara getirirken yapılan en büyük sahtecilik, klon cihazı satın almaktır. Çünkü orijinal ürünler satan bir tedarikçi bulmak neredeyse denizde inci bulmak kadar zor. Siparişinizden bir ürün çıkarsa, değişim için e-sigara veya likit iadesi minimum 80 gün sürecektir. Bu, günde bir paket sigara için çok pahalı bir işlemdir. Yurt dışından e-sigara almak çok zor bir süreç.


Teslim durumu

Nakliye maliyeti sorunu oldukça can sıkıcı. kent mix aroma sigara mentol bogurtlen Satış Çin lokasyonlarından gelen siparişler size gemiyle gelir. Daha hızlı nakliye hava yoluyla yapılır ve bu size bir cihazdaki paradan daha pahalıya mal olur. Bu lokasyonlardan e-sigara satın almak için, gümrükleme durumunun yanı sıra varması minimum 30 ve 45 gün sürer.


Müşteri servisi

Yabancı dil bilmiyorsanız bu firmalardan satış desteği almanız çok zor. Örneğin, web sitemizden alışveriş yaptığınızda, her konuda müşteri hizmeti veriyoruz. Ancak bu desteği tedarikçilerden almak neredeyse imkansızdır. Satış öncesi ve sonrası e-sigara, kullanım ve likidite kapsamlı bir şekilde desteklenmektedir.


Yurt dışından e-sigara alırken müşteri hizmetlerini tamamen unutun. Toplu olarak satın almadığınız sürece sizi asla düşünmeyecekler. Yurt dışından elektronik sigara satın almak istiyorsanız tüm bu sorunları hesaplayıp sipariş vermelisiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: kent mix aroma sigara , ,
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.