Menu
Your Cart

kent switch

kent switch
New

kent switch

Sıvı nasıl üretilir? Bu sadece Evyap sıvıları için değil, bitmiş sıvılar için de çok önemlidir. Örneğin, her zaman kullandığınız bir sıvının tadı bu sefer farklıysa, biraz hazırlandıktan kent switch Satın Al sonra eski tadı elde edebilirsiniz. Muhtemelen elindeki sıvıyı demlemiyorsun. Likit infüzyon elektronik sigara severlerin en çok merak ettiği konulardan biridir. Sizi bu konuda eğitmek istedik.


Sıvı nasıl üretilir?

sıvı nasıl hazırlanır


Sıvıyı nasıl hazırlayacağınızı merak ediyorsanız örneklerle anlatacağız. Çayı hazırlarken tadı ve posası iyi hazırlansın diye bekleriz. Çay ikram etmek utanç verici çünkü tadı taze demlenmiş çay gibi. Sıvılar da aynı şekildedir. Evyap sıvıları ilk hazırlandığında tatsızdır, alkol gibi tadı vardır, bu yüzden bir süre demlenmesi gerekir. kent switch Sipariş Likit hazırlama süresinin önemi birçok e-sigara severin dikkat ettiği detaylardan biridir. Bu süreçte, VG PG sıvıları mükemmel yoğunluk ve tadı sağlamak için karıştırılır. Sıvı nasıl hazırlanır; Başlangıçta müdahale edilmeden 2 hafta bekleyen sıvıda renk koyulaşmaya başlar ve bu da tadın tamamen sakin olduğunu gösterir. Sıvı dağıtımı şu şekilde gerçekleştirilir; Önce kapağı açık olarak bir süre karıştırarak şişeyi ısıya veya ışığa maruz kalmayan bir yerde saklayabilirsiniz. Diğer yöntem ise şişeyi 1-2 saat sıcak suda bırakarak daha hızlı hazırlanabilmenizdir. Ancak bu işlemden sonra güneşin parlamadığı bir yerde ağzı açık bir şekilde beklemekte fayda vardır.


Meyve aromalarının hazırlanmasına gerek yok ama daha tatlı bir tat istiyorsanız bekleyebilirsiniz. Çikolata karamel gibi yoğun ve çok tatlı tatlar, daha tatlı bir tat elde etmek için yaklaşık 5 gün saklanabilir. kent switch Satış Öte yandan tütün aromaları gliserini daha uzun süre tutar. 10 gün fermente edilmelidir. Bir gün beklemek sıvılarda da ciddi bir tat ve yoğun değişikliğe yol açar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: kent switch , ,
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.