Menu
Your Cart

kent switch mentol slim slender

kent switch mentol slim slender
New
kent switch mentol slim slender
300,00TL
Vergiler Hariç: 300,00TL

kent switch mentol slim slender sigara

VG PG'nin e-sigara likitlerinin hammaddesi kent switch mentol slim slender sigara Satın Al olduğunu söyleyebiliriz. Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için en çok merak edilen konulardan biri olan likit maddelerdir. E-likit üretiminde kullanılan bu iki önemli bileşenin ayrıntılarına gireceğiz. Umarız bu yazı özellikle Evyap likit yapmak isteyenler için açıklayıcı bir yazı olur.


VG PG nedir? Bu nasıl kullanılır

vg pg


VG, Bitkisel Gliserin anlamına gelir. PG, propilendir, sentetik gliserindir. PG e-sigara kullanan bazı kişiler gliserin alerjisi nedeniyle ağız gibi alerjiktir ve bu kişiler e-sigara kullanmazlar. Çünkü bu kent switch mentol slim slender sigara Sipariş iki bileşen olmadan sıvı üretilemez. PG bileşeni, birçok ticari amaç için kullanılan bir petrol bileşenidir. PG, gıda, kozmetik ve plastik kurumlarında kullanılmaktadır. Çoğu zaman yapay duman, tiyatro ve sinemalarda duman etkisi yaratmak için disko ve barlarda kullanılır. E-sigaraya verilen zarar araştırılırken, PG rahatsız edici özelliğinden dolayı zararlı olarak adlandırılır. Bu hasarı önlemek ve PG oranını düşürmek için VG kullanabilirsiniz.


VG, bitkisel gliserindir. İnorganik bir madde olmadığı için kimyasal da değildir. Zehirli bir madde değildir. Sağlıklı bir seçim olarak likit Evyap yapmak için VG kullanarak sağlıklı bir likit tercih etmelisiniz. VG ve PG karıştırılarak kullanılabilir. % 60-40 ile% 70-30 aralığında harika bir tat elde edilebilir. Boğazda yoğun bir tat ve buhar isteyenler, kent switch mentol slim slender sigara Satış boğazı yakmadan güzel bir tat isteyenler için VG gliserinleri tercih edilmektedir. VG bileşeni organik bir bileşen olduğu için güvenli olduğu FDA tarafından bildirilmiştir. Bu iki bileşen birbirinden farklı olduğu için tat ve tat açısından farklılıklar olabilir. Kişisel bir tercihtir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.