Menu
Your Cart

kent zing fresh sigara limon böğürtlen

kent zing fresh sigara limon böğürtlen
kent zing fresh sigara limon böğürtlen
300,00TL
Vergiler Hariç: 300,00TL

kent zing fresh sigara limon böğürtlen

Artık e-likit tarifleri ile Evyap likitlerini kent zing fresh sigara limon böğürtlen Satın Al evinizde yaparak dilediğiniz lezzetleri elde edebilirsiniz. E-sigara kullanıcıları için bir hobi haline gelen e-likit üretimi ile daha ucuza yapabilirsiniz. Evyap likitlerini e-sigara kullanıcılarının tercihi haline getirmek için bazı tarifler hazırladık.


Çilekli cheesecake likiti

En popüler e-likit tarifimiz olan Çilekli Cheesecake Tarifimiz ile lezzetli ve yoğun bir lezzet likiti elde edebilirsiniz. Sigara bağımlılığından kurtulmak için kullanılan e-sigaraların avantajlarından biri de kent zing fresh sigara limon böğürtlen Sipariş istenilen tada sahip buhar keyfi. Yemek tariflerini hazırlarken beden ölçüsüne dikkat etmek ve eldiven kullanmak gerekir. E-likit tarifleri ile kendi likitinizi yapın.


Berrak bir tada sahip Graham Cracker

Olgun çilek

tatlı krema

New York Cheesecake

 tatlı çilek

tatlandırıcı

VG PG

NB (nikotin bazı)

Yapılacak ilk şey tatları karıştırmaya başlamaktır. 2.18 mg Graham, 8.69 New York, 4.36 olgun, 1.4 tatlı krema, 2.81 tatlı çilek, 2.22 tatlandırıcı, sonra Nb 14.72, 21.76 PG ve son olarak kent zing fresh sigara limon böğürtlen Satış 108.87 Vg. İyice karıştırılır ve 1 gece demlenmeye bırakılır. 2 mg nikotin içeren 140 ml sıvı elde edilir.


Kremalı Çikolata Sıvı Tarif

Kendi sıvınızı yapmak için bu tarifi kullanabilirsiniz. Bu, elektronik sigara severlerin en sevdiği lezzetlerden biridir. Hazırlama süresi 10 gün olan bir reçetedir. Malzemeler;


çift ​​hafif çikolata

 Etil maltol

Vanilya kıvrımı

tatlandırıcı

vanilyalı puding

7 g çift çikolata, 2.1 g etil maltol, 1.48 g tatlandırıcı, 1.48 g vanilyalı puding, 4.41 g vanilyalı kek ekleyin ve karıştırın. 14.72 g N bazı eklenir, 110 g Vg'ye 26.84 g PG eklenir. Beyaz bir köpük oluşana kadar iyice karıştırın. Ara sıra karıştırarak güneş ışığından ve ışıktan uzak bir yerde 10 gün boyunca hazırlanın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.