Menu
Your Cart

marlboro touch mix slender

marlboro touch mix slender
New
marlboro touch mix slender
300,00TL
Vergiler Hariç: 300,00TL

marlboro touch mix slender mentol bogurtlen sigara

Hamile kadınlar e-sigara kullanabilir mi? Bu çok önemli bir soru. Hamilelik riskli bir dönemdir ve doktor tavsiyesi olmadan hiçbir şey kullanılmaz. Tütün ve ürünleri ilk yayılmaya marlboro touch mix slender mentol bogurtlen sigara başladığında, sigaranın hamile kadınlara zarar vermediği ortaya çıktı. Zaman içinde yapılan araştırmalara göre, hamilelikte tütün ve ürünlerinin kullanımıyla ilişkili ciddi risklerin olduğu düşünülmektedir.


Hamilelikte e-sigara kullanmanın dezavantajları

Sigara içmek


Gebelikte e-sigara kullanmanın zararları konusunda detaylı araştırmalar yapılırken e-sigaranın hamile kadınlara zarar vermediğini söylemek çok yanlış bir fikir olur. marlboro touch mix slender mentol bogurtlen sigara Satın Al Bilmeniz gereken en önemli şey e-sigara değildir ancak içerdikleri sıvılar hamilelik sırasında zararlı olabilir. Hamile kadınların e-sigara kullanıp kullanamayacağına dair en detaylı açıklama ile sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Ne kullanılırsa kullanılsın hamilelikte doktor onayı olmadan kullanılması doğru değildir. Hamilelikte e-sigara kullanmanın zararları;


E-sigaralarda kullanılan sıvılar anne ve anne karnındaki gelişmekte olan bebeğe zarar verebilir.

E-sigaralarda kullanılan nikotin, normal sigaralarla aynı zararlı etkilere sahiptir.

Düzenli sigara içmek erken doğuma neden olduğu için aynı etki e-sigaralar için de geçerli olabilir.

Halen e-sigara kullanmanın zararları için özel bir açıklama bulunmamakla birlikte, e-sigara ve normal sigara kullanımının hamilelik sırasında kullanılmaması gerekmektedir. marlboro touch mix slender mentol bogurtlen sigara Sipariş Gebelikte elektronik kullanımı çok tuhaf bir sorudur. Elektronik sigara kullanırken zararı en aza indirmek için bazı ipuçlarına uyulmalıdır.


Bir e-sigara markası olarak kalite seçilmelidir.

Sertifikalı ve 9001 onaylı bir sıvı seçin.

Saf bitki sıvıları tercih edilmelidir.

Kullanılacak likitlerin nikotin içeriği sıfır olmalıdır.

Bir kez kullanılmalı, zevk için değil

Sigarayı bırakmak için kullanılmalı, sigara yerine kullanılmamalıdır.

Hamilelikte e-sigara kullanmak normal sigara marlboro touch mix slender mentol bogurtlen sigara Satış kadar zararlı değildir. En zararsız seviyeye düşürmek için nikotinik olmayan ve bitkisel sıvılar tercih edilmelidir. Gebelikte e-sigara kullanımı tamamen kişiye özeldir.


Bebeğin ve annenin sağlığı için hamilelikte e-sigara, tütün ve ürünleri kullanmayı tamamen bırakmak önemlidir!

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.