Menu
Your Cart

Toscanello

Model: TOSCANELLO ANTİCO PURO
TOSCANELLO ANTİCO PUROElektronik Sigaraların Zararları E-sigara kullanıcılarının ya da yeni başlayanların karşılaştığı en garip sorunlardan biri elektronik sigaraların verdiği zararlardır. Normal TOSCANELLO ANTİCO PURO Satın Al sigaralarda bulunan 4.000 kimyasal ve kanserojen maddenin neden old..
725,00TL
Vergiler Hariç:725,00TL
Model: TOSCANELLO CLASSİCO PURO
TOSCANELLO CLASSİCO PUROBazen sigaranın zararları hakkında detaylı bilgi bulmak zor olabilir. TOSCANELLO CLASSİCO PURO Satın Al Sigaranın neden olduğu zarar, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından dünyanın en büyük sağlık sorunu olarak tanımlanmaktadır. Her yıl milyonlarca insan sigara tüketimind..
675,00TL
Vergiler Hariç:675,00TL
Model: TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO
TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PUROSıvılar tamamen farklı tatlara sahip olabilir. TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO Satın Al Likit aroma seçeneği, e-sigara deneyimine farklı tatlar ve içme keyfi yaşatır. Farklı aromalara sahip sıvıların (çikolata, çilek, kahve, elma, karpuz, muz, böğürtlen, şeftali gibi) y..
850,00TL
Vergiler Hariç:850,00TL
Model: TOSCANELLO GRAPPA
TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PUROElektronik sigara, sigara bağımlılarının sigarayı bırakmak için kullandıkları elektronik bir cihazdır. Elektronik sigara üreticisi duman değil buhar üretir ve bu cihazla buhar çekersiniz. Hava sensörü TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO Satın Al fonksiyonu sayesinde e-sigara,..
675,00TL
Vergiler Hariç:675,00TL
Model: LİMONCELLO PURO
TOSCANELLO LİMONCELLO PUROKaraciğer çekimi için hangi TOSCANELLO LİMONCELLO PURO Satın Al elektronik sigaralar tercih edilmelidir?Elektronik sigara içenler ya da halkın bildiği şekliyle bunu biliyorlar. E-sigara kullanmanın iki farklı yöntemi vardır. Biri sigara içiyor, diğeri akciğer vuruşu. F..
675,00TL
Vergiler Hariç:675,00TL
Model: TOSCANELLO ROSSO CAFFE
TOSCANELLO ROSSO CAFFE PUROElektronik sigara neden tercih edilir?Elektronik sigara, son TOSCANELLO ROSSO CAFFE PURO Satın Al zamanlarda en çok tüketilen ürünlerden biridir. Tercih edilmesinin pek çok nedeni vardır. Sigara kullanılan kalabalık yerlerde, çevre rahatsızlıkları sigara tercihinin ba..
675,00TL
Vergiler Hariç:675,00TL
Model: TOSCANELLO VANİLYALI PURO
TOSCANELLO TOSCANA VANİLYALI PUROElektronik sigara seçerken hangi özelliklere dikkat edilmelidir? Elektronik sigara seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bu işlevler, TOSCANELLO TOSCANA VANİLYALI PURO Satın Al doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmada etkilidir. Elektroni..
775,00TL
Vergiler Hariç:775,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.