Menu
Your Cart

TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO

TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO
New
TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO
850,00TL
Vergiler Hariç: 850,00TL

TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO

Sıvılar tamamen farklı tatlara sahip olabilir. TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO Satın Al Likit aroma seçeneği, e-sigara deneyimine farklı tatlar ve içme keyfi yaşatır. Farklı aromalara sahip sıvıların (çikolata, çilek, kahve, elma, karpuz, muz, böğürtlen, şeftali gibi) yanı sıra mentol veya tütün ürünlerinin aromasını içeren likit çeşitleri de bulunmaktadır. Elektronik sigaralarda cihaz seçimi için belli kriterler bulunmaktadır. Tıpkı e-sigara kullanıcılarının markalı modellerinde olduğu gibi sigaranın şekli de bu durumu değiştirebilir.


İki farklı sigara içme türü vardır: MTL (sigara içme) ve DL (nargile). DL, nebülizörlü bir e-sigara ve coil değişimi ile sigara içildikten sonra kullanılabilir. Bazı elektronik sigara türlerinde dl veya TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO Satış mtl sadece coil değiştirilerek kullanılabilir. Elektronik sigara, sigarayı bırakmak isteyen ve elektronik sigara tercih eden kişilerin tercihidir.


Buharı sigara ve nargileden farklı ve hatta daha az ve aromasının tadını çıkarmak isteyen e-sigara kullanıcıları MTL'yi tercih ediyor. MTL elektronik sigara kullanmak, soğuk algınlığı ve buhar alımını azaltabilir. Elektronik sigaranın içindeki yavaş ısınan batarya sayesinde daha az buhar olduğundan gergin bir çekim etkisi sağlar.


E-sigara türleri

E-sigara türleri

içerik

Sıvı seçimi nasıl olmalı?

Kişilerin sigara arzularından kurtulmalarına yardımcı olan bir üründür. Bu ürünler çeşitli kimyasallar içerir. Ancak bu kimyasallar sağlığa zararlı değildir. Her e-sigara likiti bir miktar nikotin içerir. Bu, kullanıcıları elektronik sigaraların sağlık için bir tehdit olduğuna inanmaya yönlendiriyor. Ancak normal sigaraların TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO Satın Al nikotin içeriği ile karşılaştırıldığında elektronik sigaraların nikotin içeriği oldukça düşüktür. Ayrıca elektronik sigara likiti propilen glikol veya bitkisel gliserin ve aroma da içerir.


Özellikle daha lezzetli ve daha tatlı bir sigara likiti arıyorsanız kaliteli likitleri tercih etmelisiniz. Premium sıvılar, diğer e-likit türlerinden daha pahalıdır. Ancak, daha iyi içecekler, güçlü tatlar ve daha fazla buhar için sıvı tercihiniz bu ürünlere dayalı olacaktır. Ayrıca sigara likiti seçerken aromasına da dikkat etmelisiniz.


Günümüzde üretilen sigara likitleri farklı aromalara sahiptir. Bu ürünler, sizi mutlu edecek süt, vanilya, kek ve çikolata aromalarının etkilerine sahiptir. Daha ferahlatıcı bir deneyim için mentol, elma veya limon aromalarını tercih edebilirsiniz.


Elektronik sigara likiti nasıl yapılır?

Farklı nikotin seviyelerine sahip e-sigara likitlerini kullanabilir, farklı PG ve VG oranları ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar önceden hazırlanmış e-sigara likitlerinin fiyatından şikayet ettikleri ve kendi zevkleriyle buluşmak istedikleri için kendi likitlerini yapma eğilimindedir. Bunu akılda TOSCANELLO EXTRAVECCHİO PURO Sipariş tutarak, tercih ettiğiniz likit e-sigara aromasında bulunan malzemeleri de belirlemelisiniz.


Nikotin seviyesinden PG-VG oranına, elektronik sigara likitinin renginden kıvamına kadar her bileşenin boyutlarını belirlemeniz gerekiyor. Bunu akılda tutarak, kendi sıvınızı yapmaya başlayabilirsiniz. İlk adımdan sonra elektronik sigara ve alkol malzemeleri hazırlamalısınız.


Kimyager laboratuarında eldiven, damlalık, dijital tartı, sıcak su, blender, kupa, şırınga, e-sigara likiti şişesi ve diğer malzemelere ihtiyacınız olacak. Elinizde almaya çalıştığınız e-sigara likitinin aromasına göre aroma ve aromaya sahip olmalısınız. Çeşitli kahve aromalarından çikolata, tropikal meyveler, kekler ve granolaya kadar, anında düzeltme, e-sigara kullanıcılarını çok çeşitli tatlarla kurtarabilir.


Elektronik sigara nedir?

E-sigara, sigaradan çıkan buharı çeşitli şekillerde çekme zevkini sunan bir çeşit makinedir. Makine her zevke hitap edebilecek binden fazla çeşidi ve markayı içeren teknoloji ile tasarlanmış ve üretilmiştir. E-sigaraları parfüm şişeleri veya kalemler olarak düşünün. Gerekli sıvılar ve aromalar eklendikten sonra buhar makinenin ağız boşluğundan çekilerek sigara dumanı gibi üflenir. E-sigaraları daha popüler hale getirmek için öncelikle tasarlanan modeli incelemek gerekiyor. Çünkü her zevke ait bir elektronik sigara modeli vardır. Ancak bir kişi bu sigaralara sahipse Hayatlarında ilk kez kullanıldıkları için teknik özellikleri ve kullanım yöntemleri oldukça önemlidir.


Elektronik Sigara Likitinin Faydaları Nelerdir?

E-sigara likiti hiçbir zararlı madde içermez. Bu şekilde vücudunuza zarar vermeyeceksiniz. Sıvıdan dönüştürülen buhar, karbon monoksit veya diğer zararlı maddeler içermez. Sizin veya çevrenizdekilerin sağlığını tehlikeye atmaz. Sıradan sigaraların güçlü kokusunu ve dumanını üretmez. Sıradan sigaraların tatsız tadından farklı olarak ağızda hoş bir tat bırakır.


E-sigara likiti içermez Toksinler ve kimyasallar içerir. Dünyada giderek daha popüler hale gelen e-sigaralar, sigara bağımlılarının kurtarıcısıdır. Bu cihazları daha kullanışlı hale getirmek için farklı aromalara sahip elektronik sigara likitleri veya elektronikler Sigara likitleri kullanılmaktadır. Ancak e-sigara seçerken dikkatli olmanız gerektiğinden likit seçiminde de dikkatli olmalısınız.


Elektronik sigara likitlerinin bileşenleri nelerdir?

Profesyonel ve deneyimli e-sigara kullanıcıları, e-sigara likiti içeriklerine aşinadır. Ancak bu, elektronik sigara veya elektronik nargile kullanmaya yeni başlayan kişiler için geçerli değildir. Kısaca, bir e-sigara likiti PG, VG, vejeteryan gliserin, arıtılmış su, aroma ve nikotin ile temsil edilen gliserin içerir. Aromalar genellikle gıda aromalarından seçilir ve asla insan sağlığına tehdit oluşturmaz.


Bu lezzetlerin birçoğu kek aroması olarak yapılır ve fırınlardan satın aldığınız pek çok kek de bu aromaları içerir. Bu malzemelere ek olarak, bazı e-sigara sıvıları diasetil adı verilen bir koyulaştırıcı madde kullanır. Bu madde hemen hemen tüm gıdalarda, özellikle kurabiye ve kek gibi yiyeceklerin imalatında kullanılmaktadır. Bu e-sigara likitlerinde en yüksek seviyeye sahip maddeler nikotin ve diasetildir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.