Menu
Your Cart

TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO

TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO
New
TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO
675,00TL
Vergiler Hariç: 675,00TL

TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO


Elektronik sigara, sigara bağımlılarının sigarayı bırakmak için kullandıkları elektronik bir cihazdır. Elektronik sigara üreticisi duman değil buhar üretir ve bu cihazla buhar çekersiniz. Hava sensörü TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO Satın Al fonksiyonu sayesinde e-sigara, havanın ne zaman emildiğini algılar ve soğuk buhar üretir. Bunun nedeni, içindeki Tugsten Wolfrem maddesinin teli ısıtarak buhar oluşturmasıdır.


Kartuşlardan oluşur ve bu kartuşlar nikotin içeriğine göre belirlenir. Sigara içen kişinin ne kadar kullandığına bağlı olarak hangisinin kullanılacağına karar verilecektir. Elektronik sigara, kartuş içerisinde alkollü sıvı içeren ve buhar üreten bir cihazdır. Bu alkollü sıvıda etanol, su, tütün çiçekleri, TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO Satış esans ve nikotin gibi maddeler bulunur ve bu maddelerin hiçbiri kanserojen değildir. Sigara bağımlısı kişi azaldığında sigarayı tamamen bırakabilir.


Elektronik sigara

Elektronik sigara

Bu cihaz simülatör olarak tasarlanmıştır ve sigarayı% 100 değiştireceğine dair bir garanti yoktur. Ancak 2012 yılında sigara bağımlıları ile yapılan bir deney sonucunda bu bağımlıların% 9'unun TOSCANELLO GRAPPA ÜZÜM PURO Sipariş 12 aylık elektronik sigara kullanımından sonra sigarayı bırakabildikleri tespit edildi.


içerik

Neden tercih edilir?

Sigarayı bırakmak isteyenler için elektronik sigara yapılmaktadır. Duman yerine buhar ürettiği için sigara içen kişinin soluduğu hava başkalarını sigara içmeye maruz bırakmaz. Kullanıcıların yorumlarına göre normal sigaranın yerini almıyor ancak yine de tatmin edici. Normal sigaralarda bulunan kanserojen maddeler içermediği için sigara içenler e-sigara içebilirler.


Bir diğer fark ise e-sigaranın sigara içilmeyen alanlarda ve kapalı alanlarda içilebilmesidir. Buhar ürettiği için kapalı alanlarda yasak değil, uçak, otobüs gibi toplu taşıma araçlarında yasaklanıyor. Normal sigaranın kötü kokusundan rahatsız olanlar da elektronik sigara kullanıyor. Bunun nedeni duman kokusunun olmaması ve tercihinize göre farklı aromalı sıvıların olmasıdır.


Avantajları nelerdir?

E-sigaranın normal sigara gibi kanserojen madde içermediğini söyledik. Ayrıca duman çıkarmadığı için çevreyi kirleten karbonmonoksit oluşturmaz, yanmaz veya yangına neden olmadığından çevreye zararlı değildir.


Bir diğer önemli faydası ise dişlerinizde veya ellerinizde sararma yapmamasıdır. Psikolojik açıdan tatmin edici olduğu için sigarayı ve dudak bağımlılığını önleyerek sigarayı bırakabilirsiniz.


E-likit nedir?

E-likit elektronik sigaralarda kullanılan nikotin aromalı bir malzeme olarak tanımlanabilir. E-sigara kullanırken en önemli adım hangi e-likiti kullanacağınızı seçmektir. Çünkü e-likitler sigara içme oranınıza göre seçilmelidir. Gliserin içerir ve bu gliserin maddesi bitkisel veya sentetik olabilir.


Buradaki en önemli şey, e-likitin orijinal olup olmadığını bilmektir. Bunu anlamanın birkaç yolu var. Sahte sıvılar kılıf içermez ve düşük kaliteli karton kutularda satılır. İçindeki sıvı, orijinal sıvılardan daha akışkandır ve genellikle son kullanma tarihlerini yazmaz. Orijinal sıvıların şişe boyutları genellikle aynıdır, bu nedenle farklı boyutlardaki sıvıların sahte olduğunu anlamak kolaydır. E-likit seçerken miligramın da dikkate alınması önemlidir. Miligrama, bir kişinin normal bir sigarayı ne kadar içtiğine göre karar verilebilir.


Sert sigarayı tercih edenler yüksek miligramları tercih ederken, daha az sigara içenler düşük miligramları tercih edebilir. Nihayetinde buradaki nokta, dozu azaltarak kademeli olarak sigarayı bırakmaktır. Örneğin günde 1 paket sigara içenlerin 6-9 miligram likit seçmesi doğru olur. Bir paketten az içen kişiler 3-6 miligram sıvı kullanabilir. Sıvıları seçerken aromaları da dikkate alınmalıdır. 100'den fazla lezzet vardır, bu da zevkinize uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır.


Elektronik sıvılarda bulunan maddeler

Elektronik sıvının içerisinde 4 farklı madde bulunmaktadır. Bunlar propilen glikol, bitkisel gliserin, nikotin ve aromayı içerir. Bunu açıklamak için propilen glikol dediğimiz ilk şey, elektronik sigara içtiğimizde çektiğimiz buharı oluşturan şeydir. Onları keskinleştirirE-likit içindeki aromalar ve daha iyi bir tat sağlar.


Aroma-nikotin karışımını likit hale getirir. Bitkisel gliserin, buhar üretmekten sorumlu tatlandırıcılar içerir. Bu madde ayrıca gıdalarda bulunur ve aşırı kullanılmadığı takdirde zararsızdır. E-likitin en önemli bileşeni nikotindir. Nikotin, normal sigarayı bırakmak isteyenlerin memnuniyetini artırır ve sigara içenlerin nikotin ihtiyacını karşılar. Son olarak, aromanın% 5'i sıvı haldedir ve tatlandırıcı görevi görür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Politikası
Bu sayfada yer alan çerez politikası web siteleri için AB Genel Veri Koruma Direktifi’ne uygun olarak hazırlanmıştır. Web siteniz için gerekli bir diğer politika olan Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası’nın uzantısı niteliğindedir.